Request info (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: yes
da: ja

en: None
da: Ingen

en: Scheme
da: Skema

en: Utility
da: anvendelighed

en: no
da: nej

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Preferred language
da: Foretrukne sprog
