Request info (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: yes
cs: ano

en: None
cs: Žádné

en: Scheme
cs: Schéma

en: no
cs: ne

en: About
cs: Popis

en: Secure
cs: Zabezpečený
