Request info (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: yes
ru: да

en: None
ru: Нет

en: Scheme
ru: Схема

en: no
ru: нет

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: About
ru: Информация

en: Client IP
ru: IP клиента

en: Preferred language
ru: Предпочтительный язык
