Request info (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: None
th: ไม่มี

en: no
th: ไม่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Preferred language
th: ภาษาที่ต้องการ
