Request info (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: yes
sv: ja

en: None
sv: Ingen

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: no
sv: nej

en: Base URL
sv: Bas URL

en: About
sv: Om

en: Preferred language
sv: Föredraget språk
