Request info (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: yes
vi: có

en: None
vi: Không có

en: Scheme
vi: CSDL

en: Utility
vi: Tiện ích

en: no
vi: không

en: About
vi: Giới thiệu
