HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: Page
af: Bladsy

en: Code
af: Kode

en: Method
af: Metode

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
