HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Page
am: ገጽ

en: Code
am: ኮድ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Sort by
am: ደርድር
