HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Logging
ar: تسجيل

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Path
ar: المسار

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Code
ar: الكود

en: Method
ar: الطريقة

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي
