HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: Page
ast: Páxina

en: Code
ast: Códigu

en: Method
ast: Métodu
