HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Logging
az: Giriş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Path
az: Yol

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Cache
az: Keş

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
