HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Logging
be: Уваходжу

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: Path
be: Сцежка

en: Page
be: Старонка

en: Code
be: Код

en: Method
be: Метад

en: Cache
be: Кэш

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
