HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
