HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Path
ca: Camí

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Page
ca: Pàgina

en: Code
ca: Codi

en: Method
ca: Mètode

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
