HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Size
cs: Velikost

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: Path
cs: Cesta

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Method
cs: Metoda

en: Duration
cs: Trvání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
