HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Logging
da: Logning

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Time
da: Tid

en: Path
da: Sti

en: Data type
da: Datatype

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Code
da: Kode

en: Method
da: Metode

en: Duration
da: Varighed

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Memory
da: Hukommelse

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
