HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Logging
de: Protokollierung

en: Size
de: Größe

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Time
de: Zeit

en: Path
de: Pfad

en: Data type
de: Datentyp

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Method
de: Methode

en: Duration
de: Dauer

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Log level
de: Protokollevel

en: Offset
de: Versatz

en: Memory
de: Arbeitsspeicher

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
