HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
