HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Code
el: Κωδικός

en: Method
el: Μέθοδος

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
