HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Logging
es: Registro

en: Size
es: Tamaño

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Time
es: Hora

en: Path
es: Ruta

en: Data type
es: Tipo de dato

en: Page
es: Página

en: Code
es: Código

en: Method
es: Método

en: Cache
es: Caché

en: Duration
es: Duración

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Memory
es: Memoria

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »
