HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Logging
et: Logimine

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Path
et: Tee

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Method
et: Meetod

en: Cache
et: Vahemälu

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
