HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Method
eu: Metodoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
