HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Logging
fi: Lokit

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: Path
fi: Polku

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Code
fi: Koodi

en: Method
fi: Tapa

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Duration
fi: Kesto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
