HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Size
is: Stødd

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Time
is: Tíð

en: Path
is: Leið

en: Page
is: Síða

en: Code
is: Kota
