HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Logging
gl: Rexistro

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Path
gl: Ruta

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Page
gl: Páxina

en: Code
gl: Código

en: Method
gl: Método

en: Cache
gl: Caché

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
