HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Size
gu: માપ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
