HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Path
he: מיקום

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: Method
he: שיטה

en: Cache
he: מטמון

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
