HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Time
hi: समय

en: Path
hi: मार्ग

en: Data type
hi: आंकड़ा प्रारूप

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Code
hi: कोड

en: Method
hi: तरीका

en: Cache
hi: कैश

en: Duration
hi: अवधि

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
