HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Path
hr: Putanja

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Method
hr: Metoda

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
