HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Logging
hu: Naplózás

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: Path
hu: Útvonal

en: Data type
hu: Adattípus

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Code
hu: Kód

en: Method
hu: Mód

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Memory
hu: Memória

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ
