HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Page
hy: Էջ

en: Code
hy: Կոդ

en: Cache
hy: Քեշ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
