HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: Path
is: Slóð

en: Data type
is: Gagnategund

en: Page
is: Síða

en: Code
is: Kóði

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
