HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Time
it: Data e ora

en: Path
it: Percorso

en: Data type
it: Tipo di dato

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Code
it: Codice

en: Method
it: Metodo

en: Duration
it: Durata

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Log level
it: Livello di log

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
