HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Logging
ja: ログ記録

en: Size
ja: サイズ

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Time
ja: 時間

en: Path
ja: パス

en: Data type
ja: データ型

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Code
ja: コード

en: Method
ja: メソッド

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Duration
ja: 期間

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順
