HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: Method
jv: Metode

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
