HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Size
ka: ზომა

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Cache
ka: ქეში

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: - All -
ka: - ყველა -
