HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: Page
kk: Бет

en: Code
kk: Коды
