HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Code
km: កូដ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
