HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Data type
kn: ದತ್ತಾಂಶ ಬಗೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Memory
kn: ಮೆಮೊರಿ
