HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Page
ku: پەڕە

en: Code
ku: کۆد
