HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Path
lt: Kelias

en: Page
lt: Puslapis

en: Code
lt: Kodas

en: Method
lt: Būdas

en: Cache
lt: Podėlis

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
