HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Path
lv: Ceļš

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Method
lv: Veids

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
