HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Time
ml: സമയം

en: Path
ml: വഴി

en: Code
ml: കോഡ്
