HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Time
my: အချိန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
