HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Code
ne: कोड

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
