HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Method
nl: Methode

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Memory
nl: Geheugen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
