HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: Page
nn: Nettside

en: Code
nn: Kode

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
