HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: Path
oc: Camin

en: Data type
oc: Tipe de donadas

en: Page
oc: Pagina

en: Code
oc: Còde

en: Method
oc: Metòde

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
