HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Logging
pl: Logowanie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Path
pl: Ścieżka

en: Data type
pl: Typ danych

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: Method
pl: Metoda

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Memory
pl: Pamięć

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
