HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Time
fa: زمان

en: Path
fa: مسیر

en: Data type
fa: نوع داده

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی
